• Kağıthane - İSTANBUL | TÜRKİYE
  • +90 (212) 248 03 15

Alüminyum Kapı

| HİZMETLER |

Ofis ve iç mekân tasarımlarında kapı seçimleri büyük önem taşımaktadır. Firmamız tarafından en dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerle üretilen alüminyum camlı kapı modelleri, her geçen gün daha fazla sayıda müşteri talebini karşılamaya devam etmektedir. Tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılan muhteşem çizgileri ile ofislerinize hem şıklık hem konfor getiren firmamız, en uygun fiyat seçenekleriyle de fark yaratmaktadır.

Alüminyum kapı modellerimiz gün içerisinde fazla açılıp kapanmaya dayanıklı özelliği ile uzun yıllar kullanıma uygundur.  Kolay temizlenebilir olması ve temizlik sonrası görünümüyle fark yaratan alüminyum camlı kapılar, modern görünümleriyle kullanıldıkları alanlarda fark yaratmaktadır.

Cam özelliklerinin alüminyum kalitesi ile birleşmesi, ofisteki kontrolün daha kolay sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda ofis ve mekân içerisinde alüminyum camlı kapılar çok daha fazla öne çıkmaktadır. Ömrünün uzun olmasını sağlayan kaliteli malzemelerimiz ile ofis kapılarınız benzersiz bir hale gelmekte, camlarımızın yüksek kırılma eşiğine sahip olması, olası kazaların önüne geçmeyi de mümkün hale getirmektedir. İç ferahlığı sağlayan ve dekoratif olması ile de tercih edilen alüminyum camlı kapılar, uzman kadromuz ile farklı bir tasarıma bürünmektedir.